top of page
Frame 156.png

АНАЛІТИКА

У ПРОДУКТОВОМУ ІТ

Інтерактивний курс-стажування для студентів ЗВО

Frame 474.png
Frame 37872722.png
Frame 37872721.png
Frame 37872723.png
Frame 37872724.png
Frame 37872726.png
Frame 37872727.png

Що це за курс?

«Аналітика у продуктовому ІТ» — це всеукраїнський освітній курс-стажування від IT-компанії Genesis на LMS-платформі. Курс створено у форматі змішаного навчання для студентів українських ЗВО. Програма курсу дозволить надати студентам теоретичні знання та практичні навички з аналітики даних в ІТ, познайомити з типовими завданнями аналітиків на бізнес-кейсах.   

Курс включає методичні матеріали для проведення аудиторних занять викладачем та інтерактивні матеріали на онлайн-платформі для самостійної роботи студента. Навантаження матеріалів розраховано на 4 кредити ECTS.

Навчання для викладачів 

Для інтеграції курсу у своїх ЗВО викладачі проходять двотижневе навчання-інтенсив, яке підвищує їхню експертизу в розумінні структури курсів, методології їхнього викладання та обізнаність у сферах продуктового IT. 

За результатами проходження курсу і складання тесту, викладачі отримують сертифікат із переліком набутих компетентностей та дозвіл на інтеграцію курсів у ЗВО. Сертифікат містить 2 кредити ЄКТС.

Сертифікат всеукраїнський курс оновлений.jpg

Зразок сертифіката викладача всеукраїнських курсів

Результати Всеукраїнських курсів

ЗВО України інтегрували всеукраїнські курси у свої дисципліни

200+

викладачів пройшли навчання для інтеграції курсів

1000+

слухачів курсів на Дія.Освіта

3000+

студентів розпочали навчання на курсах

9000+

Програма

Програма віртуального стажування

Програма курсу включає 3 модулі та 62 підтеми, що охоплюють такі блоки:

Модуль 1. Теорія та підходи
  • Види аналітики та прикладне застосування: дескриптивна, предиктивна, прескриптивна.

  • Візуалізація даних як інструмент прийняття рішень

  • Сегментація як процес організації масиву даних. RFM-аналіз.

  • Когортний аналіз.

  • Тестування як інструмент прийняття рішень. Математичний апарат в основі A/B тестування.

  • Робота з даними: бази даних, мова запитів SQL, Python.

  • Маркетингові та продуктові метрики. Робота аналітика з метриками.

  • Аналітичні дослідження в бізнесі.

експерти

Матеріали викладача курсу «Аналітика у продуктовому ІТ»

image 1188.png

Окремі відеолекції для викладача від розробників та експертів курсу як елемент підвищення кваліфікації та занурення у бізнес-знання.

image 1758.png

Доступ до всіх додаткових матеріалів курсу: конспектів, інфографік, словника термінів, робочого зошиту, інших матеріалів для студентів.

image 963.png

Методичні матеріали для викладання: анотація та програма курсу, структура занять, гайд матеріалами, презентації для лекційних занять зі студентами із нотатками до слайдів, відеоінструкції до занять, чеклисти для оцінювання успішності студентів.

image 359.png

Доступ адміністратора до онлайн-платформи курсу з можливістю додавання студентів.

image 1757.png

Сертифікат із переліком набутих навичок, який зазначає акредитацію викладача для подальшого викладання курсу «Аналітика у продуктовому IT».

Group 5040.png

Спільнота

з обміну досвідом між бізнесом та викладачами

Викладачі всеукраїнських курсів стають членами закритої професійної спільноти, де діляться досвідом інтеграції курсів, долучаються до тематичних зустрічей та ініціюють дискусії щодо продуктового IT та освіти. 

Крім того, для обміну досвідом і знаннями між IT-бізнесом та викладачами, команда Genesis Education створила платформу «Навчай сміливо». Долучитися можуть усі охочі.

Відгуки викладачів всеукраїнських курсів

Євгенія Архипова
Доцент кафедри теорії та практики управління КПІ імені Ігоря Сікорського
Курс має вдалий формат, що поєднує короткі лекції, віртуальне стажування, завдання для перевірки, а також багато життєвих прикладів та практичних порад. Сподіваюсь, випускники цього курсу оцінять окреслені можливості та напрями розвитку в продуктовому ІТ, а програма менторства допоможе виростити якнайбільше всесвітньовідомих українських «єдинорогів».

Типові запитання

Який формат курсу?

«Аналітика у продуктовому ІТ» — це інтерактивний курс у форматі онлайн-стажування із передзаписаними лекціями на інтерактивній платформі у поєднанні із лекційно-семінарськими заняттями з викладачем. З програмою курсу можна ознайомитися вище. За деталями — звертайся на пошту [email protected].

Чи є на курсі домашні завдання для студента?

Онлайн-частина передбачає інтерактивні завдання, тестування на платформі для проміжної перевірки знань, умови кейсових завдань. Робота під час лекційно-семінарських занять включає домашні завдання.

Чи буде сертифікат для студента після завершення курсу?

Так, після завершення курсу студент отримує сертифікат, який підтверджує його проходження. Для цього треба обов’язково скласти фінальне тестування на платформі та пройти онлайн-частину курсу не менше ніж на 60%.

Чи передбачено фінальний проєкт на курсі?

Курсом передбачені окремі індивідуальні та групові завдання протягом навчання.

Genesis

— українська кофаундингова ІТ-компанія та один
із найбільших глобальних паблішерів неігрових застосунків. Екосистема бізнесів Genesis налічує понад 25 проєктів, які працюють у чотирьох напрямах — мобільні застосунки, онлайн-медіа, класифайди та R&D. Щомісяця застосунками користуються десятки мільйонів людей з усього світу.

Освітня фундація продуктового IT

— громадська організація, створена компанією Genesis, представниками фонду Horizon Capital та Київської школи економіки. Очолює організацію Андрій Сідляренко. Фундація створена задля розвитку IT-освіти
та впровадження найкращих практик сучасного
бізнес-навчання в українську систему освіти.

bottom of page