Що це за курс?
«Менеджмент у продуктовому ІТ» — це всеукраїнський освітній курс-стажування від IT-компанії Genesis на LMS-платформі. Курс створено у форматі змішаного навчання для студентів українських ЗВО. У межах цього курсу студенти розглянуть ключові аспекти project, operations та people management у продуктових ІТ-компаніях.
Курс включає 17 інтерактивних модулів на онлайн-платформі та методичні матеріали для 5 занять у безпосередньому контакті з викладачем.
Початок навчання для викладачів — 1 квітня 2024
Навчання для викладачів
Для інтеграції курсу у своїх ЗВО викладачі проходять двотижневе навчання-інтенсив, яке підвищує їхню експертизу в розумінні структури курсів, методології їхнього викладання та обізнаність у сферах продуктового IT.
За результатами проходження курсу і складання тесту, викладачі отримують сертифікат із переліком набутих компетентностей та дозвіл на інтеграцію курсів у ЗВО. Сертифікат містить 2 кредити ЄКТС.
Початок навчання для викладачів — 1 квітня 2024
Зразок сертифіката викладача всеукраїнських курсів
Результати впровадження курсів
ЗВО України інтегрували всеукраїнські курси у свої дисципліни
200+
викладачів пройшли навчання для інтеграції курсів
1000+
слухачів курсів на Дія.Освіта
3000+
студентів розпочали навчання на курсах
9000+
Матеріали викладача курсу «Менеджмент у продуктовому ІТ»
Доступ до записів відеолекцій із навчання для викладачів для повторного перегляду та валідації знань.
Доступ до всіх додаткових матеріалів курсу: конспектів, інфографік, словника термінів, робочого зошиту та фінальної роботи курсу.
Методичні матеріали для викладання: анотація та програма курсу, структура занять, гайд матеріалами, презентації для лекційних занять зі студентами із нотатками до слайдів, відеоінструкції до занять, чеклисти для оцінювання успішності студентів.
Доступ адміністратора до онлайн-платформи курсу з можливістю додавання студентів.
Сертифікат із переліком набутих навичок, який зазначає акредитацію викладача для подальшого викладання курсу «Менеджмент у продуктовому IT».
Спільнота
з обміну досвідом між бізнесом та викладачами
Викладачі всеукраїнських курсів стають членами закритої професійної спільноти, де діляться досвідом інтеграції курсів, долучаються до тематичних зустрічей та ініціюють дискусії щодо продуктового IT та освіти.
Крім того, для обміну досвідом і знаннями між IT-бізнесом та викладачами, команда Genesis Education створила платформу «Навчай сміливо». Долучитися можуть усі охочі.
Відгуки викладачів всеукраїнських курсів
Типові запитання
Який формат курсу?
«Менеджмент у продуктовому ІТ» — це інтерактивний курс у форматі онлайн-стажування із передзаписаними лекціями на інтерактивній платформі у поєднанні із лекційно-семінарськими заняттями з викладачем. З програмою курсу можна ознайомитися вище. За деталями — звертайся на пошту [email protected].
Чи є на курсі домашні завдання для студента?
Онлайн-частина передбачає інтерактивні завдання, тестування на платформі та опрацювання робочого зошита. Робота під час лекційно-семінарських занять включає домашні завдання.
Чи буде сертифікат для студента після завершення курсу?
Так, після завершення курсу студент отримує сертифікат, який підтверджує його проходження. Для цього треба обов’язково скласти фінальне тестування на платформі та пройти онлайн-частину курсу не менше ніж на 60%.
Чи передбачено фінальний проєкт на курсі?
Курсом передбачені окремі індивідуальні та групові завдання протягом навчання.
Genesis
— українська кофаундингова ІТ-компанія та один
із найбільших глобальних паблішерів неігрових застосунків. Екосистема бізнесів Genesis налічує понад 25 проєктів, які працюють у чотирьох напрямах — мобільні застосунки, онлайн-медіа, класифайди та R&D. Щомісяця застосунками користуються десятки мільйонів людей з усього світу.
Освітня фундація продуктового IT
— громадська організація, створена компанією Genesis, представниками фонду Horizon Capital та Київської школи економіки. Очолює організацію Андрій Сідляренко. Фундація створена задля розвитку IT-освіти
та впровадження найкращих практик сучасного
бізнес-навчання в українську систему освіти.
Навігація
Більше від Genesis
Телеграм-канал
Пошта